درختچه هایی برای مناطق سایه بان باغ شما

برخی از درختچه های باغ در مناطقی که دارای نور خورشید هستند بسیار خوب عمل می کنند در حالی که برخی دیگر نمی توانند در برابر این گرما مقاومت کنند. اگرچه بیشتر این درختچه ها در سایه روشن و برخی دیگر در سایه کامل به خوبی رشد می کنند. سایه به هر بخشی از باغ شما گفته می شود که از صبح تا عصر به معنای چرخه روزانه نور آفتاب دریافت نمی کند. یک منطقه سایه فقط برای نشستن در آرامش و آرامش مناسب است. بنابراین به همین دلیل برای مزارع بوته ها بهترین هستند. بیشتر درختچه های گلدار ، هرگز وقتی در سایه عمیق کاشته گل میخک هندی شوند خوب رشد نمی کنند ، در حالی که دیگران کاملاً مخالف این هستند. در مورد شما اگر به آن تصمیم رسیده اید و نیاز به کاشت بوته ها دارید ، هوشمندانه فکر کنید. شما باید نوع سایه ای را که در باغچه شما وجود دارد تعیین کنید. چه سایه روشن و چه سایه عمیق و از آنجا به بعد می توانید بوته صحیح را بکارید.

Azaleas و rhododendron با حدود 700 گونه در بالای لیست همیشه سبز هستند. این گیاهان چوبی زینتی با عمر طولانی و مقاوم دارای گلهایی از هر شکل ، رنگ و رنگ هستند. گلهای آنها معمولاً بزرگ و بسیار چشم نواز هستند. یک بار در باغ شما زیبا به نظر می رسند. با این وجود ، ردیابی این بذرها برای کاشت کاملاً سخت شده است. بیشتر آنها در رنگ های مختلف از صورتی ، سبز و آبی وجود دارد. مورد پسندترین آنها مروارید صورتی و حداکثر ردودندرون است ، زیرا گلهای صورتی بزرگ وجود دارد. ردودندرون ها نمی توانند به خوبی در خاک آهک رشد کنند ، از این رو باید هوموس تهیه شود تا از آنها در برابر زمستان سوزی محافظت کند.

دسته آزالیاها در همان شرایط ردودندرون ها ، در سایه ای جزئی و دقیقاً مانند ردودندرون ها به طور کلی رشد می کنند و ممکن است برای کاشت پایه استفاده شوند. گل آزالیا دارای گلهایی در سایه های نارنجی ، برنزه و زرد رنگ است. بوته گل همیشه بهار همیشه سبز برای چندین نسل مورد علاقه قرار گرفته است ، به خصوص در مناطقی که زمستان های آن شدید نیست. این درختچه را می توان به شکل گرد و رسمی هرس کرد. هنگامی که برای رشد بماند ، گاهی اوقات به ارتفاع 20 فوت می رسد. این نوع درختچه ها در مسیرها و پیاده روی های خانه های محلی بهترین عملکرد را دارند.