5 نکته ای که مشاور SEO شما در آن به نظر می رسد

نه چند ماه قبل مثل شما شاغل شده و من کاملاً نمی دانستم کجا بروم. متا تگ چیست؟ چگالی اصطلاح کلیدی؟ توسعه پیوند؟ آیا این همان کاری نیست که ما در 3 سالگی انجام دادیم؟ پیوندها را متصل کنید و ببینید چه مدت طول می کشد؟ همانطور که به یاد می آورم ، معتقدم آنها میمون های یک بشکه بودند.

ما اغلب از طریق مشتری و ایمیل از مشتری می پرسیم که چرا رتبه بندی کاهش یافته است و این امکان را به ما می دهد که همه چیز را توضیح دهیم و معمولاً از سایت اینترنتی صبر می خواهیم. نوع نوسانات هر از گاهی رخ می دهد. یک مشتری فقط این کار را انجام داد و یک بار رتبه بندی او به موقعیت های برتر رسید ، از طریق ایمیل برای من گفت که “سلام ، حق با تو بود!”

از طرف مقابل ، Seo می خواهد با کسب اطلاعات در مورد عوامل محبوبیت لینک و رتبه بندی صفحه سئو  ، نحوه رتبه بندی شما در موتورهای جستجو را تغییر دهد. رتبه بندی هایی که از طریق Seo به دست می آورید به صفحه اصلی نتایج موتورهای جستجو ارسال می شود ، نه در کادر مشخصی که پیوندهای PPC نشان داده می شود. افراد زیادی این روش را دوست دارند زیرا این روش رایگان است ، با این وجود مجبور خواهید شد وقت خود را اینجا بگذارید.

ارسال آن به سایت ها و ایجاد پیوند به احتمال زیاد ناامیدکننده ترین جنبه بهینه سازی موتور جستجو است. ارزیابی شبکه جهانی وب یک وب تحت اللفظی ؛ هنگامی که تجمع سخت مورد آزمایش قرار می گیرد تا نادیده گرفته شود؟ با ایجاد پیوند به سایت شخصی خود ، نادیده گرفتن موتورهای جستجو برای آن دشوارتر می شود. شما اساساً آن را نسبت به این افراد محکم تر می کنید. اگر بتوانید آنها را یک طرفه کنید ، همه بیشتر.

3) می تواند سخت باشد. بازاریابان سعی خواهند کرد مواردی را که موقعیت های برتر در موتورهای جستجو را تضمین می کنند به شما بفروشند. اطمینان وجود ندارد. یک محصول خودکار شما را به آنجا نمی رساند. این کار طول می کشد و واقعاً بسیار سخت است. به دلیل رقابت سخت است. معمولاً سخت است زیرا مهارت لازم است. سخت است زیرا پشتکار خواهد برد.

در صورت نیاز به بهینه سازی سایت اینترنتی خود در موتور ، محتوای آن ضروری است. موتورهای جستجوی عمده مانند Google ، Lycos ، Yahoo و Alta Vista اهمیت بیشتری به سایتهایی می دهند که دارای موضوع بسیار خوبی هستند. محتوا باید کلمات کلیدی مناسب را در مکان مناسب ارائه دهد و علاوه بر این برای بازدید کننده آموزنده باشد. محبوبیت سایت کاهش وزن شخص را با توجه به بازدیدکنندگان وارد شده به وب سایت در نظر بگیرید.

در بیشتر مسابقات با استفاده از قوانین. یک قانون استاندارد استفاده شده این است که شما پیوندی به طرف اسپانسر این مسابقه پیدا کرده اید. بنابراین در مسابقه seo pvmultimedia می توانید بدون دردسر پیوندی به مسابقه seo pvmultimedia بگذارید. مسابقه سئو. اما هر شرکت کننده وب سایت خود را برای بازی keyphrase pvmultimedia seo بهینه سازی کرده است. این عبارت کلیدی شامل چه سئو رقابت است. بنابراین هر بک لینک از یک صفحه شرکت کننده ، یک بک لینک گران قیمت است! و اگر 200000 وب سایت شرکت کننده وجود داشته باشد ، خیلی بیشتر حامی بزرگ پرش در داخل سرپ ها و بسیاری از بازدیدها و پول است.